O nas

usługi ddd firma tedanLIKWIDUJEMY SZKODNIKI OD 30 LAT

Istniejemy na rynku usług DDD Od ponad 30 lat a dokładnie od 1984 roku świadczymy usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.

Od 2002 roku należymy do Polskiego Stowarzyszenia Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji, które zrzesza największe i najlepsze firmy działające w tej branży. [Więcej]

Z chwilą wejścia Polski do Unii Europejskiej wszystkie  zakłady, które zajmują się obrotem żywnością   zostały zobligowane do wprowadzenia zasad HACCP. Program zwalczania szkodników jest jednym z podstawowych elementów GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) a więc warunkiem wstępnym,  jaki musi być spełniony w zakładzie.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na najwyższe standardy  usług  monitorowania  szkodników, mamy w naszej ofercie rozwiązania dla każdego zakładu niezależnie od jego wielkości.

Prowadzimy ochronę zakładu produkcyjnego przed szkodnikami w oparciu o standardy zwalczania szkodników AiB, IFS, BRC, Tesco. Stosujemy zasady nowoczesnej dezynsekcji uwzględniając identyfikację szkodników, zabiegi higieniczne, metody prewencyjne, monitoring szkodników i zwalczanie szkodników metodami fizycznymi, biologicznymi i chemicznymi. Zgodnie z zasadami nowoczesnej deratyzacji  wykonujemy na potrzeby klienta inspekcje i wdrażamy w zakładzie IPM (zintegrowane metody zwalczania gryzoni).

Dla zakładów które chcą wypełniać wysokie wymagania dotyczące świadczonych usług  ochrony przed szkodnikami mamy propozycję skorzystania z naszych usług biologa terenowego [czytaj więcej] i wykonać dla Państwa inspekcję zakładu i walidacje systemu zabezpieczenia zakładu przed szkodnikami.

Pełniąc rolę wykładowcy na szkoleniu podstawowym DDD w Polskim Stowarzyszeniu Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji możemy dla Państwa wykonać szkolenie dla załogi z zakresu zabezpieczenia zakładu przed szkodnikami [czytaj więcej]

Oferujemy wykonanie inspekcji w Państwa zakładzie, jako biolog terenowy i ekspert do spraw zwalczania szkodników.
W trakcie wizyty oceniamy funkcjonowanie systemu zabezpieczenia pomieszczeń zakładu przed szkodnikami i rekomendujemy rozwiązania zwiększające skuteczność systemu zwalczania szkodników.
Walidacja systemu Pest Control w zakładzie jest udokumentowana w specjalnym raporcie, który sporządzamy po zakończeniu inspekcji.

Zobacz nasze kwalifikacjeZobacz nasze usługi DDD 

Kontakt:

TEDAN.PL
01-460 Warszawa
ul. Górczewska 228B lok.U4
NIP: 522-280-70-94

Tel.: 603 217 098 (Usługi)
Tel./ fax: 22 304 97 18 (Biuro, sklep)
e-mail: tedan@tedan.pl